Türkiye'nin en çok bilinen elektronik müzik mekanlarında performans sergirlemiş deneyimli dj ve prodüktörlerin eğitim verdiği Ghost Müzik Akademi, elektronik müzik sevgisi ile yanıp tutuşan yeni yüzlere bilgi ve deneyimlerini aktarmak için kurulmuştur. Misyonumuz her zaman Türkiye’de elektronik müzik dinleyici kitlesini artırmak ve bu müzik türünü kitlelere duyurmak, sevdirmektir.

Ghost Müzik Akademi yapısıyla ortak çalışan Ghost Organizasyon bir müzik akademisinden daha fazlası olarak, elektronik müziğe gönül vermiş kitlelere ulaşmak isteyen, bu işin sahne arkasından, dj olarak performans gösteren veya elektronik müzik üretip adını duyurmak isteyen herkese destek vermeyi hedeflemiş, sahne önündeki dinleyici kitlesine en kaliteli müzik ziyafetini sunmayı amaçlamıştır.

Ghost ekibini yakından tanıyın:

"Ghost ekibine göz at."

Artık çok daha fazla miktarda elektronik müzik üretimiyle karşı karşıyayız. Bu durumun işleri zorlaştırmasının sebebi bir DJ olarak iyi olanları tespit etmek için tonlarca şey dinlemeniz gerekmesi. Ama bunun iyi bir şey olduğu düşünüyorum çünkü eskiden elektronik müzik üretimi “elit” bir şeydi. Ekipmanlar pahalıydı ve paranız olması gerekliydi. İlk başladığımda synthesizer alabilmek için pikaplarımı sattığımı hatırlıyorum. Artık buna gerek yok. Bir bilgisayar edinip gerekli yazılımları indirerek Avicii gibi milyonlar kazanabilirsiniz.

Billboard – 2016 - Sascha Ring

Pioneer Pro Dj lisans anlaşmalı Ghost Music Academy’ye sen de katıl, akademi partilerinde performans göster.
Ayrıca radyo ve online stream platformlarda yaptığın miksleri anlaşmalı kanallarımızdan yayınlama fırsatı ile sende müziğini kitlelere duyur!