Ghost DJ Akademi, Prodüksiyon Okulu, Organizasyon, Label

Ekibimizden En Son Haberler


image

Metaverse'de Bir İlk: DJ Workshop ve Müzik Endüstrisi Söyleşileri!

2 Ekim 2023
2 Ekim'de gerçekleştirdiğimiz etkinlik serisinde, Metafluence işbirliğiyle metaverse evreninde ilk DJ workshopunu düzenledik ve müzik endüstrisinin geleceği üzerine metaverse ve NFT söyleşileri gerçekleştirdik. Bu benzersiz etkinlikte, sanat, teknoloji ve müzik dünyalarını bir araya getirerek, katılımcılarımıza müziğin dijital geleceğine dair ilham verici bir bakış açısı sunduk. Daha fazla yenilikçi etkinlik ve güncel müzik endüstrisi trendleri için bizi takip etmeye devam edin!
image

T ONE'dan Dans Pistlerini Isıtacak 2 Tekli

24 Haziran 2023
Akademi eğitmenlerimizden T ONE, Ghost in Town Record'tan iki tekli yayınladı. "Good Liar" ve "Not Being Heard" house müzik severlerini dans pistinde çosturacak.
image

‘Blackswan’ ile Büyük Başarı

19 Aralık 2022
Çalışmalarını İstanbul’da sürdüren Nerepla ve Ceren Patron, ilk ortak projeleri “Blackswan” için bir araya geldi.
image

Sahnelere Lotus Etkisi

26 Kasım 2022
Eğlence sektöründe kadın sayısını artırmayı amaçlayan Lotus Present ilk etkinliğinin biletleri bugece.co'da.
image

Out of Office Podcast

3 Ocak 2021
Finans sektöründen DJ/Prodüktörlüğe uzanan keskin bir geçiş hikayesi. "Başka bir şey yapmak istiyorum ama ne olduğunu bilmiyorum." diyenler için Ceren Patron'un ilham verici hikayesi şimdi burada!
image

Ceren Patron'dan Büyük Başarı

9 Haziran 2020
Akademi eğitmenlerinden Ceren Patron, dünyaca ünlü elektronik müzik odaklı çevrimiçi müzik indirme sitesi olan Beatport'un düzenlediği "Beatport Producer Challenge" adlı yarışmada galip gelmiştir. Aynı zamanda Melodic House & Techno Top 100'e girerek Beatport'un sıralamalarında ayın şarkısı olarak listelerde kalmaya devam etmiştir.
image

Cem Gulalp - "Groover"

20 Ocak 2020
Cem Gülalp'in teklisi "Groover" Alman house plak şirketi Data Tech (Big Mamas House Records) etiketiyle Beatport Tech House Top 100'e girdi.
image

Alican Baykara - "Keymaker"

28 Ocak 2019
Alican Baykara'nın teklisi "Keymaker" Beatport Melodic House & Techno sıralamasında Hype'a yükseldi.